TOM WALKER A JEHO HIT LEAVE A LIGHT ON ŽIVĚ NA COLOURS 2019

Sympatický skotský zpěvák a písničkář přijede v létě do Ostravy . Těšte se naživo na hity jako Leave A Light On, Angels, Fly Away With Me, Blessings nebo My Way.Bez okázalosti a mediální podbízivosti, zato s nadmírou sympatických rysů a s chutí na sobě dál tvrdě pracovat, vstoupil na britskou scénu skotský songwriter s hlasem jako hrom, který si do kolonky zaměstnání může klidně napsat: hitmaker na plný úvazek. 
Globální hity Leave A Light On, Angels, Fly Away With Me, Blessings nebo My Way pořádně zalomcovaly britskými a evropskými hitparádami, o sledovanosti na YouTube nemluvě, a zabodovaly také ve Spojených státech. Anketám BBC Sound Of 2018, MTV Brand New 2018 a Shazam’s ‚Next To Know‘ pak nezbývalo než ukázat prstem na rodáka z Glasgow, vyrůstajícího v Manchesteru a Londýně. Sám sebe charakterizuje s nadsázkou: je prý mixem hip hopu, s kouskem blues, trochou popu a kapkou reggae.

Úspěch mu nespadl do klína a pár let mu trvalo, než se dostal na výsluní. Navíc moc dobře ví, co život obnáší, což slyšíme z jeho skladeb. „Dobré písně nesložíte bez toho, aniž byste prošli něčím špatným,” tvrdí Walker, chystající na letošní rok debutové album What a Time to Be Alive.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *