Při natáčení nového videoklipu a mohlo dojít ke katastrofě říká kapela Marian 333

Oblíbená kapela Marian 333 měla tento rok velmi nabito, a ještě na začátku podzimu tohoto roku vypouští nový videoklip Ostří nožů.

Videoklip se natáčel na porubském kruhovém objezdu na Hlavní třídě, kde málem zkolabovala doprava, kdy jeden z řidičů koukal, jak se na natáčí videoklip. Podle kapely stačilo jen pár centimetrů a nehoda mohla být na světě. Na štěstí vše dopadlo dobře a bez zranění; nikomu se nic nestalo a kluci včetně celého štábu se celé události už jen smějí.

Kapela má za sebou mimořádně nabitý rok. Na začátku roku vypustila singl Bookface, který začala podporovat regionální rádia a dostal se i do několika hitparád. Dále si zahrála také se symfonických orchestrem, kde vznikl díky několika lidem videozáznam, který vypustila na sociální sítě.

Právě živá vystoupení patří k největším přednostem téhle té kapely. Jako jedna z mála totiž nepodlehla trendu samplů a nahraných podkladů. Poctivá kytara, basa, bicí a vokály. Jde poznat, že má kapela na živém hraní opravdu zdravé hudební sebevědomí, a muzikantské dovednosti. Je to prostě parta vyhraných a sehraných muzikantů.

Jak říká frontman kapely Marian „Jsme kapela, kterou lidé znají hlavně z plakátů. Naše rodné regiony jsme totiž objížděli stále dokola a hráli všude kde to šlo. Za to jsme neuvěřitelně rádi, protože nám dochází že jednu z těch nejtěžších etap máme za sebou. Na závěr bych chtěl poděkovat všem kdo nás za tu dobu v jakékoliv míře podpořili. Ať už zmínkou, koupením našeho CD, nebo prostým poslechem na internetu, protože tohle vše nám pomáhá se posouvat dopředu.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *