Mariho Hudební Párty – je projekt pro oživení našeho Zámeckého náměstí ve Frýdku–Místku

 je hudební projekt ve spolupráci s frotmanem kapely Marian 333

Cílem této akce je podpořit umělce a místní podnikatele jako jsou malé kavárny a hospůdky se zahrádkami v těžké době a zároveň rozpohybovat kulturní akce pro veřejnost.

Podstata Mariho Hudební Párty spočívá v tom, že na Zámeckém náměstí ve Frýdku-Místku se propojí mistní podnikatelé a postaví se 3 stage s profesionálním ozvučením. Tyto stage budou moci využít písničkáři a zpěváci pro hudební koncerty, ale i divadla nebo menší divadelní soubory, bude zde možné pořádat recitály nebo taneční vystoupení.

Mariho Hudební Párty je skvělou příležitostí pro talentované umělce, kteří se chtějí ukázat světu. Jak říká frotman kapely Marian 333  – „My  sami jsme neměli moc příležitostí si zahrát; nevěděli jsme na koho se obrátit a bylo to tehdy dost těžké. Teď už jsme trochu v lepší pozici (smích) a také nám někdo ze začátku pomáhal, abychom si mohli vůbec někde zahrát. Teď to spíše beru jako povinnost pomáhat druhým. A razím heslo jednou dáš, třikrát se ti vrátí a zatím to funguje.“ říká s úsměvem Marian.

První Mariho hudební párty proběhne na Zámeckém náměstí ve Frýdku – Místku. Hledáte-li zajímavý tip na víkend, poznačte si datum 26. 7. 2020.

Těšit se můžete na kapelu AC/DC REVIVAL, která vystoupí na zahrádce před Hotelem Caffe Maxim a pro skupinu to bude velká premiéra, protože tahle partička objíždí sama velké festivaly a řekla si, že tímto koncertem chce podpořit tenhle šílený nápad. Dále vystoupí písničkář Adam Bartoš a zpěvák Petr Vrána Taraba, pro nejmeší bude připraveno malování na obličej a dokonce přijede i Klaun z Balónkova. K tomu budou místní podniky připravovat svoje speciální dobroty.

AC/DC

Petr Vrána Taraba

Adam Bartoš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *