Festival Mladí ladí jazz přiveze již v neděli americké neo soulové hvězdy Moonchild

V Praze 7. září 2022 – Již tuto neděli 11. září vystoupí v Paláci Akropolis americké hvězdy neo soulu Moonchild. Trio z LA si svým jedinečným pojetím alternative R&B, neo soulu a jazzu s dominujícím sametovým hlasem zpěvačky Amber získalo jak Stevieho Wondera nebo Jill Scott, tak tisícovky fanoušků po celém světě. V Praze, kam je přiváží tým festivalu Mladí ladí jazz, představí nové album Starfruit, na kterém spolupracovali nejen se zpěvačkami a písničkářkami jako jsou Lalah Hathaway nebo Alex Isley, ale i s kapelou Tank and The Bangas. V Akropoli je podpoří Austin Antoine, muzikant, herec a performer, který s kreativní samozřejmostí míchá zpěv, rap, poezii i divadlo.

Za měsíc pak festival Mladí ladí jazz zve na fenomenální newyorské Moon Hooch, kteří přivezou 8. října do olomouckého Jazz Tibet Clubu a o den později 9. října do pražského Paláce Akropolis čerstvý výbušný materiál z právě vydaného alba Life On Other Planets

Více informací na www.mladiladijazz.cz.

Kalifornští Moonchild s sebou přiváží do Prahy nové album Starfruit, na kterém opět dokazují, že jsou to právě oni, kdo vytváří definici toho, jak má znít neo soul 21. století. Na albu navíc nechybí ani takoví hostující interpreti jako je Lalah Hathaway, Alex Isley a další. Je jisté, že směs emotivních textů, elektrického piana, groovy basových linek a dechů a sametový hlas usměvavé zpěvačky a saxofonistky Amber Navran vás pohladí po duši i na živo a oblíbíte si je stejně, jako třeba Stevie Wonder, který si kapelu dokonce pozval na svoji tradiční předvánoční benefici House of Toys. „To pro nás byl obrovsky důležité, nemohli jsme tomu uvěřit. Je to náš velký hrdina, jeden z těch, kvůli kterým jsme se dali dohromady a vědět, že se mu naše hudba skutečně líbí, pro nás znamenalo hrozně moc,“ ohlíží se frontwoman kapely Amber Navran.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *