EVAH! DOMÁCÍ SCÉNA VÍTÁ NOVÝ OBJEV

Evah, vlastním jménem Eva Hrabalová, je mladá indie-popová zpěvačka, kytaristka a skladatelka. Její autorské písničky jsou charakteristické poetickými plochami i melodickou hravostí podpořenou elektronickými beaty a současnou produkcí. O finální zvuk aktuálního singlu Keep Walking se postaral pianista a producent Michal Šupák. Singl vychází na domácím labelu Tranzistor jako předzvěst chystaného EP.

Za vznikem videoklipu stojí duo filmařek Markéta Polášková a Magdaléna Fukanová, které vystupují pod názvem Czech Vibes, ve spolupráci s Annou Hrabalovou. Na dodatečných úpravách se podílel Antonín Hrabal známý ze spolupráce například s Lake Malawi.

„Písnička je o procesu vyrovnání se s chybami, které měly za následek velké životní změny. Něco skončilo a přede mnou je neznámo, nejistota, naprostá džungle, kterou ale budu muset projít, pokud chci dál pokračovat v cestě. Je také o naději, že tohle období ‚temna‘ jednou skončí – před úsvitem bývá největší tma,“ říká o skladbě s novou nadějí sama autorka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *