ELIZABETH KOPECKÁ STARTUJE KARIÉRU V LETNÍM KLIPU SVÁDÍ VLADIMÍRA POLÍVKU

Elizabeth Kopecká má stříbro z poslední řady Česko Slovenské SuperStar, kde si získala srdce milionů diváků a posluchačů jak v Čechách, tak na Slovensku. Charakterizuje ji přesvědčivý hlasový projev a jejím poznávacím znamením je mimořádně přitažlivá barva hlasu. Elizabeth není na hudební scéně úplný nováček. Již dříve spolupracovala s věhlasným producentem Janem P. Muchowem, který se stal v jistém slova smyslu mentorem její hudební tvorby, ale až účast v SuperStar byla definitivně odrazovým můstkem k současné hudební kariéře.

Zkušenost v Superstar mi dala strašně moc, protože jsem se utvrdila v tom, co chci v životě dělat a co mě naplňuje. Svého umístění v pěvecké soutěži si vážím, jelikož jsem stanula proti skvělým zpěvákům. Nicméně ta pravá soutěž pro mě začíná až teď, kdy se ukáže, zda mám na to, udržet se v hudebním průmyslu,“ říká odhodlaně Elizabeth.

V těchto dnech vychází její debutový singl „Summer Boyfriend“, a to ve spolupráci hned dvou producentů – Jana P. Muchowa a především mladého, dvacetiletého talentovaného muzikanta Prokopa Korba, který vystupuje s vlastním projektem Badfocus. Vydání singlu a videoklipu je naplánováno na první prázdninový den, tedy 1. 7. 2022. To je i datum, kdy zpěvačka vstoupí na hudební scénu již pouze jako ELIZABETH.

Píseň je hudební autorskou spoluprací Elizabeth a Prokopa a je nadsázkou o tom, jak si ideálně „zařídit“ pohodové léto.

Věřím, že píseň Summer Boyfriend je tím pravým ‚otvírákem‘ mé kariéry po SuperStar. Když jsme song skládali, takřka hned jsme s Prokopem věděli, že tohle je TEN song, co by měl jít ven jako první. Refrén se nám vloudil pod kůži okamžitě a to je pro mě vždy správné znamení. Ve skládání písní se považuji za nováčka, ale už vím, co se mi líbí, a co nikoliv. Když to tam pro mě není hned, jdu od songu dál a snažím se vymýšlet věci, které mé baví na první dobrou,“ představuje svůj debutový singl zpěvačka a dodává:

Doufám, že se bude Summer Boyfriend líbit. Je to pro mě song plný slunce, léta, naivity a bláznovství. Ráda čtu romány a vždycky mě fascinovala letní láska, proto jsem se rozhodla o ní napsat. Jen jsem to trochu přehnala a odvážila se být drzá, možná proto se mi můj refrén líbí. Je odvážný a někdy je hezké vyjít z komfortní zóny.“

Píseň doplňuje videoklip, kde se objeví populární mladý herec Vladimír Polívka, pro kterého je to vůbec první participace v hudebním videu. O tom, že si všichni zúčastnění při natáčení užili velké množství zábavy, svědčí výsledná podoba videa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *