DVA SAMOSTATNÉ KONCERTY THE OFFSPRING!

Hned dvakrát potěší příští rok své zdejší fanoušky legendární americká punkrocková partička THE OFFSPRING. Na oslavu čtvrt století festivalu ROCK FOR PEOPLE, kde naposledy zahráli jako headlineři před dvěma lety, jsme přichystali dva narozeninové koncerty: 20. srpna 2019 v Amfiteatru Loket a o den později na výstavišti v Brně.

Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. V případě vystoupení v Lokti se k tomu přidá také unikátní prostředí a i proto bude mít koncert omezenou kapacitu – v amfiteátru v podhradí zazní kultovní pecky a návštěvníci se mohou těšit na neopakovatelnou atmosféru. Areály se návštěvníkům otevřou již v 15 hodin a na obou koncertech se návštěvníci mohou těšit na dvě zahraniční a jednu domácí předkapelu.

Jako věrní fanoušci  ROCK FOR PEOPLE můžete získat vstupenky za zvýhodněnou cenu, více informací v Newsletteru a Aplikaci RFP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *